Sınav Sonuçları

Özel Direksiyon Dersleri

Kişiye Özel Direksiyon Dersi

Kurumumuzun Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sertifikası bulunan ve alanlarında uzman eğitim kadromuz ile sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde randevu ile yapılmaktadır.

Özel direksiyon dersleri, kişilere ve ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Tercih edebileceğiniz Kadın ve Erkek eğitmenlerimiz ile özel direksiyon derslerini kurumumuzdan güvenle alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DİREKSİYON DENEME DERSİ

Özel direksiyon dersleri için ihtiyacınız olan ders programı belirlenmesi ve seviye durumunuzu tespit etmek için tamamen ücretsiz deneme sürüşünü kurumumuzdan randevu alarak yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu için lütfen iletişim kurunuz.

Nasıl Yapıyoruz?

Direksiyon dersleri bir gün içerisinde en az 2 saatlik seanslar halinde verilir. Ders saati adayın direksiyon başına oturması ile başlar. Bir seans iki ders saatinden, bir ders saati ise 50 dakika çalışma ve 10 dakikalık mola şeklinde yapılmaktadır. Dersler özel donanımlı araçlarımız ve eğitmenlerimizin kontrol edebileceği şekilde güvenle yapılmaktadır.

Ne kadar süre ders almalıyım?

Yaklaşık ne kadar süre eğitim almanız gerektiği, ilk özel dersinizden sonra direksiyon eğitmeniniz ile beraber belirlenebilir. Genellikle başlangıç seviyesi kursiyerlerimiz için 10 saatlik bir program yeterli olmabilmektedir.

Özel direksiyon dersleri nerede yapılmaktadır?

İlk derslerimiz, ehliyet almak için başvuruda bulunan kursiyerlerimizin eğitim aldığı alanlarda yapılmaktadır. Sürüş yetkinliğinize göre ve tecrübe kazanmanız gereken alanlar eğitim süresince farklılaştırılmaktadır.

Örneğin;

  • Trafiğe adaptasyon için akıcı trafik içerisindeki araçlara karışılır.
  • Sokak aralarında sürüş tatbik edilir.
  • Yol durumuna göre tüm viteslerin kullanılacağı yol güzergahlarına geçilir. (E5, Otoban vb.)
  • Daha fazla park çalışması yapılabilir.
  • Gece araç kullanma eğitimi yapılabilir.